آیا در تعداد عکس های منتخب محدودیتی وجود دارد؟
خیر، در آتلیه نی نی لیا هیچ محدودیتی برای تعداد عکس وجود ندارد. فقط در هنگام رزرو وقت، اگر قصد دارید که انتخاب محدودی داشته باشید، آتلیه را مطلع سازید تا اقدامات مربوطه صورت پذیرد

چه وقت از روز برای عکاسی از کودک مناسب است؟
بهتر است وقتی را انتخاب کنید که می دانید در آن ساعت از روز کودکتان سرحال تر است.

وقت های عکاسی در آتلیه نی نی لیا به چه صورت است؟
شنبه تا پنج شنبه: 11 صبح تا 19 بعد از ظهر

آیا آتلیه نی نی لیا هدایا هم دارد؟
بله، هدایایی داریم که با احترام به عزیزانمان تقدیم می نماییم. اما ترجیح می دهیم مشتریانمان نی نی لیا را بابت کیفیت آثارش انتخاب نمایند نه هدایا.

آیا فایل عکس ها را تحویل می دهید؟
فایل غیر قابل چاپ آن دسته از عکس هایی را که انتخاب می فرمایید در پایان کار روی cd تحویل می دهیم. این فایل ها قابلیت استفاده در فیسبوک، اینستاگرام و وایبر و... را دارد.
همچنین می توانید آنها را می توانید به صورت slide show بر روی دستگاه های player مشاهده نمایید.

اگر تمایل داریم عکاس کودکمان خانم باشد چه باید بکنیم؟
اگر تمایل دارید حتما با عکاس خانم کار کنید در هنگام رزرو کردن وقت، این موضوع را با آتلیه عکاسی نی نی لیا مطرح نمایید تا هماهنگی های لازم به عمل آید.
لازم به ذکر است عکاسی بارداری، صرفا توسط عکاس خانم انجام می پذیرد.

آتلیه نی نی لیا چه روزهایی تعطیل است؟
ما فقط جمعه ها تعطیل هستیم، اما دیگر ایام هفته حتی تعطیلات رسمی وسط هفته نیز باز هستیم با این وجود لطفا قبل از مراجعه حضوری با آتلیه تماس بگیرید.

چه تعداد نفراتی می توانند کودک را در آتلیه همراهی کنند؟
نفرات همراه کودک بهتر است بیش از 2 الی 3 نفر نباشند. اگر در هنگام عکاسی اطراف کودک بیش از اندازه شلوغ شود تمرکز خود را از دست می دهد وممکن است از همکاری سرباززند.
چنانچه بعد از عکاسی از کودکتان قصد داشتید عکس های خانوادگی با تعداد نفرات بیش از 4 نفر داشته باشید از قبل با آتلیه نی نی لیا هماهنگی لازم را انجام دهید.